Nizip 14°C
KATEGORİLER
SON DAKİKA: Öğrenciler şehitler için fidan diktiler
Ana Sayfa / Eğitim Haberleri

Muhtar Abubekir Turan, öğretmenleri unutmadı

Muhtar Abubekir Turan, öğretmenleri unutmadı
Eğitim Haberleri 470 2023
" Örnek davranışıyla takdir toplayan Muhtar Turan, “Geçmişte, bugün ve gelecekte verdikleri emeklerden dolayı öğretmenlerimize minnetlerimi sunuyorum” dedi. "

Muhtar Abubekir Turan, öğretmenleri unutmadı

Nizip ilçesi Fevkani Mahallesi Muhtarı mahallesinde görev yapan Mehmet Cemal Dikici İlkokulu Müdürü Cuma Çiçek, Nene Hatun Anaokulu yöneticileri ve öğretmenlerine buket gül ve hediye vererek 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı. Örnek davranışıyla takdir toplayan Muhtar Turan, “Geçmişte, bugün ve gelecekte verdikleri emeklerden dolayı öğretmenlerimize minnetlerimi sunuyorum” dedi.

Fevkani Mahallesi Muhtarı Abubekir Turan, 24 Kasım’da öğretmenleri unutmadı. Bugüne kadar mahallesinde birçok örnek projeyi hayata geçiren muhtar Turan, mahallesindeki okullarda görev yapan öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı. 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla okulları ziyaret eden Muhtar Turan, kupa bardak ve buket gül takdim etti.

Öğretmenlerin, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü tebrik eden Muhtar Abubekir Turan, “Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün de dediği gibi "Milletleri kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir. Öğretmenden, eğiticiden mahrum bir millet, henüz bir millet adını alma yeteneğini kazanamamıştır. “Sözünden feyiz alarak mahallemizde bulunan bütün okulların ihtiyaçları ve gelişimleri için elimizden geleni yapmaktayız. Muhtarlığımız olarak mahallemizdeki okullarda görev yapan öğretmenlerimiz için onların emeklerine layık değil biliyorum ama hoşlanacak ve bugünü hatırlayacakları küçük hediyeler hazırladık. Geleceğimizin mimarları olan öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü en içten dileklerimle kutlar geçmişte, bugünde ve gelecekte verdikleri sonsuz emeklerden dolayı hem bir baba ve hem de mahallemizin muhtarı olarak minnetlerimi sunarım” diye konuştu

Youtube
Instagram
Copyright © 2019 Yeşil Nizip Gazetesi