Nizip 14°C
KATEGORİLER
SON DAKİKA: Doktoroğlu; Kararlar ortak akılla alınacak
Ana Sayfa / Siyaset Haberleri

Şahin, Nizip'e hizmet etmeyi sürdüreceğiz

Şahin, Nizip'e hizmet etmeyi sürdüreceğiz
Siyaset Haberleri 185 2024
" Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, 'Nizip benim için çok özel, benim yanımda çok kıymetli, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Nizip için durmadan çalışacağız' dedi. "

Şahin, Nizip'e hizmet etmeyi sürdüreceğiz

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, 'Nizip benim için çok özel, benim yanımda çok kıymetli, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Nizip için durmadan çalışacağız' dedi.

Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı, AK Parti Nizip Belediye Başkan adayı Hacı Fevzi Akdoğan, AK Parti Nizip İlçe Başkanı Muharrem Cankesen ve önceki dönem İlçe Başkanı Mehmet Fatih Uzunaslan'ı makamında ağırlayan Şahin, hem 31 Martta yapılacak olan yerel seçim çalışmaları hem de Nizip'e yapılan ve yapılacak olan hizmetler ile ilgili fikir alışverişinde bulundu.

Belediye Başkanı Mehmet Sarı'ya hizmetleri için teşekkür eden Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Belediye Başkan adayı Hacı Fevzi Akdoğan'a ise başarılar diledi.

Nizip'in ve Niziplilerin kendisi için çok değerli olduğunu ifade eden Şahin, Belediye Başkan adayımız Hacı Fevzi Akdoğan ile 3 dönem birlikte çalıştık azmine ve gayretine şahidim çıkmış olduğu bu yolda her zaman yanında olacağız. Birlikte çalışıp birlikte başaracağız" diyerek 31 Mart seçimlerinin hayırlı olmasını diledi.

Akdoğan ise, "Yeni dönemde Nizip'imize yapılacak yatırımların sözünü Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Fatma Şahin'den şimdiden aldık.Büyükşehir Belediyemiz ile el ele vererek hız kesmeden yatırımlarımıza devam edeceğiz İnşallah" dedi

Youtube
Instagram
Copyright © 2019 Yeşil Nizip Gazetesi